Apartament Nad Dzika Plaza - Puck
Komfortowe, przestronne, jasne i nowoczesne apartamenty do wynajęcia na wakacje! Wybierz ofertę apartamentu nad morzem, w jednym z kurortów - od Świnoujścia, po Kołobrzeg, Mielno, Władysławowo, aż po Jastarnię i Hel. Tysiące propozycji apartamentów dla par oraz rodzin z dziećmi. Apartamenty położone blisko zejścia na plażę oraz z widokiem na morze. Duży wybór apartamentów w kompleksach z udogodnieniami dla wczasowiczów: basen, SPA, siłownia, restauracja, parking, plac zabaw.
Apartament Nad Dzika Plazaapartamenty - mieszkania
Morze
Cena od
190 PLN
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Morze
Cena od
190 PLN
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Cena od: 190 PLN / 1 dzień
Obiekt Apartament Nad Dzika Plaza położony jest w miejscowości Puck i oferuje widok na morze. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dzika Beach – 1,2 km, Port jachtowy – 1,5 km. Na miejscu zapewniono balkon oraz bezpłatny prywatny parking.
W naszej ofercie m.in.: zaplecze do sportów wodnych (na miejscu), kajakarstwo, pokoje dla niepalących, WiFi, parking na miejscu, windsurfing, całkowity zakaz palenia, parking, piesze wycieczki, wędkowanie, bezpłatny parking, dostęp do Internetu, prywatny parking, bezpłatne WiFi, zwierzęta domowe są akceptowane.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 13:00 a kończy o godzinie 10:00.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Apartament 4 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 42 mkw).


Puck
Oferta naszego partnera Booking.com BG.238316
Zobacz ciekawe oferty noclegów także na: willalesnydomek.plnoclegi nad morzem