Prowansja I domek z ogródkiem - Stegna
Komfortowe, przestronne, jasne i nowoczesne apartamenty do wynajęcia na wakacje! Wybierz ofertę apartamentu nad morzem, w jednym z kurortów - od Świnoujścia, po Kołobrzeg, Mielno, Władysławowo, aż po Jastarnię i Hel. Tysiące propozycji apartamentów dla par oraz rodzin z dziećmi. Apartamenty położone blisko zejścia na plażę oraz z widokiem na morze. Duży wybór apartamentów w kompleksach z udogodnieniami dla wczasowiczów: basen, SPA, siłownia, restauracja, parking, plac zabaw.
Prowansja I domek z ogródkiemapartamenty - mieszkania
Morze
Liczba pokoi
2
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
Morze
Liczba pokoi
2
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
W naszej ofercie m.in.: Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, taras, parking, transfer lotniskowy, sprzęt do grillowania, prywatny parking, śniadanie w pokoju, taras słoneczny, parking na miejscu, pokoje dla niepalących, ogród, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, bezpłatne WiFi, Płatności bezgotówkowe są możliwe, transfer (dodatkowa opłata), Posiłki mogą być dostarczone do miejsca zakwaterowania gości, ogrzewanie, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, jazda konna, W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, dostęp do Internetu, Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu, obiady na wynos, plac zabaw dla dzieci, wędkowanie, piesze wycieczki, bezpłatny parking, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji, WiFi, apartament dla nowożeńców, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, zwierzęta domowe są akceptowane, transfer lotniskowy (dodatkowa opłata), całkowity zakaz palenia, kajakarstwo.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 200 jest wymagany po przyjeździe. Będzie to płatność gotówkowa. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Całość depozytu zostanie zwrócona w gotówce po sprawdzeniu stanu obiektu. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Domek 5 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 35 mkw).

